Od agencji interaktywnej do agencji reklamowej

D2M agencja reklamowa (Warszawa) to specjaliści, którzy wiedzą, jak sprawnie przełożyć potrzeby klienta na język mediów. Zaczęliśmy od Internetu, ale idąc za sugestiami klientów stale rozszerzaliśmy ofertę o pozostałe, dostępne dzisiaj, usługi.

Kreatywność jako narzędzie tworzenia skutecznych stron www

Naszymi atutami od początku naszej działalności była dogłębna wiedza na temat technologii, a także kreatywność, która pozwalała nam osiągać cele szybciej, a często i w gruncie rzeczy taniej. Takie nieszablonowe podejście sprawiało, że nasi Klienci byli w stanie wyróżnić się znacząco tworzonymi przez na stronami www na tle konkurencji, przyciągając tym samym większą rzeszę zainteresowanych ich produktem czy usługami osób.

Nasza kreatywność nigdy nie jest sztuką dla sztuki, ale zawsze ma za zadanie prowadzić do wyznaczonego przez Klienta celu.

Internet i wiele więcej

Wraz z rozwojem internetu i dojrzewaniem rynku reklamy w Polsce zmieniała się nasza agencja interaktywna. Coraz większe wymagania, jakie stawiał przed nami rozrastający się rynek reklamy, były dla nas wyzwaniem, które podejmowaliśmy zawsze z niespożytymi zapasami energii i z ogromnym entuzjazmem.

Zadowoleni z osiąganych rezultatów Klienci zachęcali nas do rozszerzania zakresu swoich usług, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić każdemu Klientowi kompleksową obsługę we wszystkich dostępnych kanałach komunikacyjnych. Tworzyliśmy już nie tylko serwisy firmowe, sklepy internetowe czy strony produktowe, ale także przeprowadzaliśmy kampanie wirusowe realizując firmy promocyjne i reklamowe łącząc wideo z animacją tradycyjną i filmami tworzonymi w technologii 3D, tworzyliśmy identyfikację wizualną firm i produktów, projektowaliśmy opakowania, foldery, billboardy itp., a także przeprowadzaliśmy eventy zajmując się ich kompleksową obsługą.

Uzyskiwaliśmy rezultaty, które pozwoliły nam przez wiele lat pracować dla tak wymagających klientów jak chociażby Orfilame, Unilever, Arval czy PGE. Jesteśmy dumni z tego, że jako agencja interaktywna z Warszawy z powodzeniem realizowaliśmy projekty nie tylko na rynku polskim, ale także i w całej Europie, Azji czy Ameryce Południowej. Doświadczenia te ugruntowywały i rozwijały naszą wiedzę na temat marketingu i najbardziej skutecznych form promocji. 

Nasza metodologia pracy

Istotnym wpływ na skuteczność tych działań ma również wypracowana przez te wszystkie lata metodologia pracy, dzięki której łatwiej nam poznawać potrzeby Klientów i dobierać najlepsze metody osiągania celów w wyznaczonym czasie. Dzięki sprawdzonym zasadom zarządzania projektami Klient obserwując nasze prace na poszczególnych etapach ma pewność, że nasze działania zmierzają zawsze w dobrym kierunku. Nasze kreatywność jest podporządkowana zarówno celom jak i konkretnym deadline’om.

Zaawansowane projekty

Dzięki bogatemu doświadczeniu, rzetelnej wiedzy oraz grupie niezawodnych współpracowników jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Najlepszym dowodem na to są nasze dotychczasowe projekty, jak i grono wiernych klientów.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.