Od agencji interaktywnej do agencji reklamowej

D2M agencja reklamowa (Warszawa) to specjaliści, którzy wiedzą, jak sprawnie przełożyć potrzeby Klienta na język mediów. Zaczęliśmy od internetu, ale idąc za sugestiami Klientów stale rozszerzaliśmy ofertę o pozostałe, dostępne dzisiaj, usługi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić każdemu Klientowi najwyższy standard obsługi oraz kompleksową dbałość o rozwój biznesu – w internecie i poza nim! 

Kreatywność jako narzędzie tworzenia skutecznych stron www

Naszymi atutami od początku prowadzenia działalności były dogłębna wiedza na temat technologii, a także kreatywność, która pozwalała nam osiągać cele szybciej, a często i w gruncie rzeczy taniej. Takie nieszablonowe podejście sprawiało, że nasi Klienci byli w stanie wyróżnić się znacząco tworzonymi przez na stronami www na tle konkurencji, przyciągając tym samym większą rzeszę zainteresowanych ich produktem czy usługami osób.

Nasza agencja interaktywna z Warszawy to kreatywność, która nigdy nie jest sztuką dla sztuki, ale zawsze ma za zadanie prowadzić do wyznaczonego przez Klienta celu. Tworzymy strony o nowoczesnym wyglądzie i funkcjonalności dostosowanej do potrzeb Klientów oraz osób odwiedzających firmowe witryny. 

Działamy w oparciu o indywidualne potrzeby każdego Klienta!

Nasza agencja interaktywna to internet i wiele więcej

Wraz z rozwojem internetu i dojrzewaniem rynku reklamy w Polsce, zmieniała się nasza agencja interaktywna. Coraz większe wymagania, jakie stawiał przed nami rozrastający się rynek reklamy, były dla nas wyzwaniem, które podejmowaliśmy zawsze z niespożytymi zapasami energii i z ogromnym entuzjazmem.

Zadowoleni z osiąganych rezultatów Klienci zachęcali nas do rozszerzania zakresu swoich usług, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić każdemu Klientowi kompleksową obsługę we wszystkich dostępnych kanałach komunikacyjnych. 

Co wchodzi w zakres naszych usług?

Tworzyliśmy już nie tylko serwisy firmowe, sklepy internetowe czy strony produktowe, ale także:

  • przeprowadzaliśmy kampanie wirusowe realizując filmy promocyjne i reklamowe, łącząc wideo z animacją tradycyjną i filmami tworzonymi w technologii 3D, 
  • tworzyliśmy identyfikację wizualną firm i produktów,
  • projektowaliśmy opakowania, foldery, billboardy itp.,
  • przeprowadzaliśmy eventy zajmując się ich kompleksową obsługą. 

Działamy również jako agencja SEO i agencja SEM, zapewniając Klientowi możliwość zaistnienia w sieci.

Z kim współpracowaliśmy?

Uzyskiwaliśmy rezultaty, które pozwoliły nam przez wiele lat pracować dla tak wymagających Klientów jak chociażby Orfilame, Unilever, Arval czy PGE. 

Jesteśmy dumni z tego, że jako agencja interaktywna z Warszawy z powodzeniem realizowaliśmy projekty nie tylko na rynku polskim, ale także i w całej Europie, Azji czy Ameryce Południowej. 

Doświadczenia te ugruntowywały i rozwijały naszą wiedzę na temat marketingu i najbardziej skutecznych form promocji. Obecnie jesteśmy w stanie tworzyć kompleksowe kampanie marketingowe, w których wykorzystujemy różne narzędzia i kanały komunikacji z obecnym oraz potencjalnym Klientem. A to sprawia, że jesteśmy skuteczni!

Nasza metodologia pracy

Istotny wpływ na skuteczność tych działań ma również wypracowana przez te wszystkie lata metodologia pracy, dzięki której łatwiej nam poznawać potrzeby Klientów i dobierać najlepsze metody osiągania celów w wyznaczonym czasie. Dzięki sprawdzonym zasadom zarządzania projektami, Klient obserwując nasze prace na poszczególnych etapach ma pewność, że nasze działania zmierzają zawsze w dobrym kierunku. Nasze kreatywność jest podporządkowana zarówno celom jak i konkretnym deadline’om.

Na każdym etapie współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji – odpowiemy na pytania, dostarczymy szczegółowe reporty i przedstawimy przyszłe, optymalne plany działania!

Zaawansowane projekty

Dzięki bogatemu doświadczeniu, rzetelnej wiedzy oraz grupie niezawodnych współpracowników, nasza agencja SEM i SEO jest w stanie podjąć się realizacji nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Najlepszym dowodem na to są nasze dotychczasowe projekty, jak i grono wiernych Klientów.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.