I Etap, Działanie 6.1 „Paszport do eksportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013

Celem projektu był zakup Planu rozwoju eksportu przygotowanego dla firmy D2M. Niniejszy Plan Rozwoju Eksportu stał się podstawą do ekspansji na rynki zagraniczne oraz rozpoczęcia działalności gospodarczej na nowych obszarach. W Planie rozwoju eksportu określona została m.in. pozycja konkurencyjna firmy, a także charakterystyka rynków, na których firma powinna rozpocząć działalność eksportową. W Planie rozwoju eksportu dla firmy D2M przedstawiona została rekomendacja dla rozpoczęcia działalności eksportowej na ośmiu nowych rynkach docelowych.

Okres realizacji projektu: 1 lutego 2012 r. – 30 czerwca 2012 r.

Informacje na temat realizowanego projektu można uzyskać pod adresem: biuro@d2m.pl

Ważne linki:

 


Projekt „Wdrożenie planu rozwoju eksportu innowacyjnych usług agencji interaktywnej D2M”

II Etap, Działanie 6.1 „Paszport do eksportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013

Celem projektu jest wdrożenie przez firmę D2M Planu rozwoju eksportu oraz rozpoczęcie efektywnej działalności eksportowej na ośmiu nowych rynkach. Wybór rynków eksportowych wynika bezpośrednio z zapisów w Planie rozwoju eksportu dla firmy D2M oraz został dokonany na podstawie oceny potencjału oraz możliwości wzrostu i rozwoju każdego z nich Do prowadzenia działalności eksportowej w Planie rozwoju eksportu rekomendowano Niemcy, Włochy, Francje, Rosje, Ukrainę, Wielką Brytanię, Szwecję oraz Hiszpanię. W ramach projektu zakładany jest zakup specjalistycznych usług doradczych przygotowujących do rozpoczęcia efektywnej działalności eksportowej na nowych obszarach. Realizacja niniejszego projektu jest naturalną konsekwencję pomyślnego wdrożenia projektu „Plan rozwoju eksportu innowacyjnych usług agencji interaktywnej D2M”.

Okres realizacji projektu: 1 grudnia 2013 r. - 30 listopada 2015 r.

Informacje na temat realizowanego projektu można uzyskać pod adresem: biuro@d2m.pl

Ważne linki:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.